Ava kodulehe mobiiliversioon Üles
  • Avaleht
  • Väljakutse #SajagaEttevõtjaks

Väljakutse #SajagaEttevõtjaks

Suur ja põnev väljakutse #SajagaEttevõtjaks. Väljakutse on vastu võtnud noor ettevõtja Kätlin Kolbin. Kätlini ideeks on arendada ja turule tuua kaasaskantav mitme funktsionaalne mähkimisalus Nete.Kit. Väljakutse kestab kuni juuni lõpuni ja eesmärgiks on jõuda täielikult toimiva ettevõtteni.

Kätlinit toetab mentor Kristo Krumm. Kristo on omandanud rahvusvahelise ärijuhtimise magistrikraadi, praegu täiendab ta end Tallinna Ülikooli politoloogia erialal. Ta on töötanud pikka aega mitmesugustes ettevõtetes turunduse ja müügijuhtimise valdkonnas ning olnud ettevõtja alates 1990-ndate keskpaigast. Koolitaja ja õppejõuna on Kristo fookuses ettevõtlus, ettevõtjaks olemine, juhtimine, turundus, finantskavandamine ja finantsanalüüs. Kristo kohta saad lähemalt lugeda aadressilt kristokrumm.ee.

Iga nädal avaldab Kätlin oma tegemistest video, milles toob välja antud nädala suurimad võidud, edasiminekud ja takistused.

Kaks olulist uudist

#SajagaEttevõtjaks väljakutses osaleja Kätlin Kolbin ja mentor Kristo Krumm toovad teieni kaks suurt uudist, mis Nete Kiti tulevikku oluliselt mõjutavad.

 

Suur kokkuvõte – mis läks hästi, mis jäi tegemata, millised on peamised õppetunnid ja mis edasi saab

Tähelepanekud, millest on kasu igale ettevõtlushuvilisele ja väikeettevõtjale.

 

Kuues nädal - vahekokkuvõte ja uudised

 

Viies nädal - tööpäevad ja töö-ööd venivad pikale

 

Neljas nädal - raha on otsas, kuidas edasi!

Allpool näete ka mentori kommentaari ettevõtte finantsolukorrale.

Mentori kommentaar ettevõtte finantsolukorrale

Kolmas nädal - just nii peab väikeettevõtja turundust ja müüki tegema

 

Mentor toob välja olulise probleemi

 

Teine nädal edukalt möödas

Teine nädal kulges tootja otsimise tähe all. Vaata videost, milliste õmblejate juures käidi ja kas kellegagi ka käed löödi.

 

Kuidas läks Kätlini esimene nädal?

 

Mida arvab ideest mentor?

 

Vaadake esimesest videost, kuidas sündis idee ja mis on hetkel suurimad väljakutsed

 

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta eAkadeemia külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.