Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Kuidas alustava ettevõtjana oma toodet edukalt müüa?

Timo Rein Pipedrive’ist räägib lahendustest, mis nad alustavale ettevõtjale pakuvad ning kuidas alustava ettevõtjana oma toodet edukalt müüa.
  • Müügiprotsessi tuleb suhtuda kui tervikusse.
  • Alustava ettevõtja jaoks on müük kõige tähtsam.
  • Katsetada tuleb nii paljude müügikanalitega kui võimalik.

Pipedrive on lahendus, mis aitab ettevõtetel hallata oma müügiprotsessi. Selle abil saab müügiprotsessi algusest lõpuni paika panna ja kogu teekonna nii üksi kui terve tiimiga läbi käia. Pipedrive aitab tagada, et kõik, mis on plaani võetud, saaks tehtud.

SEB uue ärikliendi pakkumisega saate Pipedrive müügitarkvara kasutada 12 kuud 50% allahindlusega (soodustuse väärtus 250 eurot 5-liikmelise tiimi puhul). Kasutajate arvu saate valida ja muuta ise. Täpsem info https://www.seb.ee/ariklient/alustav-ettevotja/partnerpakkumised-uuele-arikliendile

Kuidas alustava ettevõtjana oma toodet edukalt müüa?

Toote müük on kriitilise tähtsusega. Kui see õnnestub, jääb ettevõte püsima pikemaks ajaks. Alguses on väga oluline aru saada, kuidas ja kellele oma toodet pakkuda.

Kogu müügiprotsessi tuleb suhtuda kui tervikusse – kõik vajalikud sammud on vaja ära teha ja vaadata, mis tulemuseks on. Alustav ettevõtja peab kõige tähtsamale kohale seadma müügiprotsessi, ülejäänud toetagu seda.

Kuidas müügistrateegia paika panna?

Müügistrateegia puhul on vaja jälgida kolme asja:

1) kellele on meie lahendus kasulik;
2) milliseid probleeme me aitame lahendada;
3) kuidas me klientideni jõuame.

Tee kliendini tuleb samm-sammult üles ehitada – see on väga oluline müügistrateegia osa.

Kuidas valida müügikanalid?

Müügikanaleid ja võimalusi on praegu rohkem kui kunagi varem. Tuleb proovida ja katsetada, isegi kõige jaburamaid võimalusi. Mida kallimad ja kohandatavamad lahendused on, seda rohkem peaks pöörama tähelepanu sellele, et müügikanal võimaldaks inimestega ka näost näkku suhelda.

Kui lahendused on iseenesestmõistetavamad ja hinnad madalamad, saab toetuda ka digi- või edasimüüjate kaudu jaekanalitele.

 

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta eAkadeemia külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.